Бенифіціарії


Цвик Данило

До нас звернулася мама Цвик Данила:
Доброго дня! Мене звати Катерина і я звертаюся до Вас за допомогою. Мій син Цвик Данило народився 17 квітня 2012 року на 32 тижні вагітності (7 місяців) у важкому стані. Дитина самостійно не дихала, тому проводили штучну вентиляцію легень. Почалося утворення паренцефалічних кист, як наслідок перинатального гіпоксично-ішемічного ураження головного мозку. В 1 рік у Данила були прояви судомних нападів, підняття внутрішньочерепного тиску. Данилко погано утримує голову, реагує і розрізняє голоси рідних, не сидить, не ходить, не розмовляє, вимовляє лише окремі звуки. Діагноз маленького Данила: ДЦП, спастичний тетрапарез, симптоматична епілепсія, гідроцефалія, затримка психо-моторного розвитку. Витрачаються величезні кошти на його лікування, але самотужки нам не подолати цю проблему, нажаль. Будемо вдячні за будь-яку допомогу в порятунку сина!

Ткачук Дарина

Я, Янко Ірина Сергіївна, мама Ткачук Дарини, звертаюся до Вас із проханням про допомогу.
Дарина народилася від перших передчасних пологів на 31-32 тижні вагітності. Стан дитини після народження був важкий: рухи в’ялі, ослаблене дихання, гіпорефлексія, м’язова гіпотонія. Лікарі встановили діагноз: аномальна хорда, відкрите овальне вікно, гіпоксично-ішемічне ураження центральної нервової системи, недоношеність, кіста судинних сплетінь. І це одразу після народження. Даринка постійно знаходиться під наглядом педіатра, кардіолога, невролога, ортопеда. Протягом усього часу проводилося різноманітне препаратне лікування, дівчинка була неодноразово прооперована, були пройдені курси реабілітації, але клінічний діагноз дитини лише розширювався.
Зараз Дарині 12 років. На сьогодні її головний діагноз – ДЦП, легка когнітивна недостатність.

Галовець Соломія Зіновіївна

Дівчинка народилася 22 квітня 2003 року у м. Львів. На сьогоднішній день у Соломійки такий діагноз: мінімальна мозкова дисфункція, мозочкова недостатність, затримка мовленневого розвитку II ступеня. Соломія дуже відстає від своїх однолітків. Не вміє як слід писати, читати та рахувати. Потребує постійного контролю дорослими. Усе це є наслідком складної черепно-мозкової травми, що сталася під час пологів. Батьки не відразу помітили, що з дитиною щось негаразд. Тільки коли Соломії виповнився рік, а вони до сих пір не вміла ходити та й взагалі погано трималася на ніжках, вони забили тривогу! Спочатку Соломію лікували у Львові, робили масажі, кололи дорогі ліки, але не досягли бажаних результатів. Коли лікарі здалися, родина дівчинки звернулася до нетрадиційних методів лікування: голковколювання, дельфінотерапія, гіпотерапія. Паралельно відвідували заняття у психолога та логопеда. Та всіх цих процедур не було достатньо для повного одужання.

Борейко Максим Петрович

Максимкові 4 рочки та він досі не сидить, не розмовляє, не бачить. Через помилку та халатність лікарів при пологах, дитина отримала важку родову травму, в результаті – перинатальна гіпоксія плоду, асфіксія новонародженого, перелом ключиці та велика кефалогематома на голівці, дальше – 10 днів коми. Мати вигодовувала півроку через зонд… потім поїздки по Україні, огляди неврологів, постійні регулярні масажі, ЛФК, іпотерапія, воскотерапія, плавання. Вдалося добитися незначного покращення. Після проходження МРТ, лікарі сказали, що це всі позитивні результати, яких вдалося добитися, подальше майбутнє сина буде невтішним. Так і було – 1,5 року ніяких змін, допоки мати зі сином не потрапили в клініку м.Тайюань провінції Шаньсі, що у Китаї. Після 2 поїздок у цю клініку хлопчик почав утримувати голівку, став сильнішим у спинці, реагує на світло та яскраві кольори, став набагато уважнішим.

Гаврилюк Юрій

Ми дуже чекали народження синочка, та будували плани на майбутнє. Та всі наші сподівання в одну мить згасли…
Через халатність та байдужість лікарів в результаті тяжких родів Юрчик отримав цілу низку невтішних діагнозів: Гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС, з набряком головного мозку внаслідок внутрішньоутробної гіпоксії, судомний синдром.
Народився Юрка на 37-38 тижні вагітності. Пологи були тривалі, була значна гіпоксія. Вже на наступний день ми потрапили в реанімацію в дитячу обласну лікарню м.Луцька з судомами. Лікарі не давали ніяких прогнозів, сказали, що стан дитини тяжкий. Проте через місяць нас виписали з покращенням. А після двох тижнів Юрчику знову стало гірше. Захворівши на бронхіт у Юрки знову почались судоми! Після цього малюк перестав тримати голівку і дуже ослаб. Лікарі поставили діагноз - ДЦП, подвійна геміплегія...

Волянський Антон

Антону Волянському 18 років. Хлопець потрапив у лікарню вперше 4 роки тому, коли з’явилася інтенсивна жовтяниця. Він пройшов обстеження в лікарнях м. Чернівці, потім був направлений в інститут хірургії та трансплантології АМН України ім. Шалімова. Там був встановлений діагноз: первинний склерозуючий холангіт, рекомендована трансплантація печінки.
Батьки намагались лікувати дитину. Хвороба призводить до того, що судини печінки звужуються, тому необхідно було стентування жовчних протоків. Антон неодноразово обстежувався та лікувався в медичному центрі «Асаф-а-Рофе» (Ізраїль), де вперше 10.12.2011 року був імплантований ендобіліарний стент. Обстежувався та лікувався в інституті «Центр здоров’я дитини» (м. Варшава, Польща), де проводилася заміна стенту. 14.05.2014 року в інституті ім. Шалімова стент був видалений.

Логвін Максим

Логвін Максим народився 28 квітня 2001 року у м. Луцьк. З дитинства в нього ДЦП, спастична диплегічна плосковальгусна деформація стоп у фазі відсутності самостійної ходи.

foto-logvinЙого бабуся – Логвін Лідія Всеволодівна звернулась до нас за допомогою.

Але така хвороба потребує постійної реабілітації та лікування. У 2013 році Максима визнали дитиною-інвалідом групи А. Протягом 2014 року хлопчик пройшов 5 курсів реабілітації, а в 2015 році потрібно ще, для закріплення результатів.

Максиму рекомендована лікувальна реабілітація за методом Козявкіна (м. Трускавець), а також масажі, іпотерапія, бальнеотерапія, ЛФК, мануальна терапія тощо.

Велика Богданна

Я Велика Василина Василівна, мати Великої Богданни Русланівної 21.01.2010 р.н звертаюся до Вас за допомогою. Моя дочка хвора на дитячий церебральний параліч, їй потрібне проходження постійних курсів реабілітації.
OLYMPUS DIGITAL CAMERAЯ виховую дитину сама. У віці шість місяців було проведено операцію по звуженню легеневої артерії в серці. У віці два роки було проведено операцію на порок серця, також було встановлено синдром ”Ді-Джорджі”. Після повної хірургічної корекції серця проходили медикаментозне лікування в Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі, в дитячій міській клінічній лікарні.
Найкращих і найпомітніших результатів в дитини ми помітили після реабілітації двох курсів у центрі “Здоровя” в м.Новоазовськ. Моя Богданна почала сама сидіти.

Зіненко Анастасія

До нас звернулася мама Анастасії:

Настусі 4 рочки, вона досі не ходить, не сидить, не розмовляє. Народилася передчасно на 32 тижні вагітності, другою з трійні з вагою 1 кг 200 г. В результаті був поставлений діагноз: наслідки перенесеної нейроінфекції (вроджений менінго енцефаліт), спастичний тетрафарез зі стійким важким руховим розладом, еквіно-вірусна деформація обох стоп, з затримкою психо мовленнєвого розвитку. Комбінована гемангіома меніального краю лівої брови. Після народження лікувалась в ОДКЛ у віділенні маловагових дітей.Неодноразово лікувалася амбулаторно, стаціонарно в неврологічному відділенні ОДКЛ та в Міжнародній клініці відновного лікування.

Французов Олександр

Сашко проживає в селі Соколя, що знаходиться у Львівській області. Донедавно дев’ятирічний хлопчик був здоровою дитиною, але одного разу стався перелом кістки на руці. Під час обслідування виявилось, що перелом кістки спричинила пухлина, яка роздробила кістку. Як виявилось пізніше, пухлину необхідно видалити і кістку уражену пухлиною замінити на імплантант. На сьогодні Сашко не може нормально грати зі здоровими друзями бо кожен рух може спричинити роздріблення кістки ще більше і нестерпний біль.

Мати Сашка, Тетяна звернулася до нас с проханням допомогти зібрати кошти на операцію і імплантант. Трошки зусиль і ми знову дамо можливість дитині стати таким як всі.

Артур Кулачковський

Я, мама Артура Кулачковського, звертаюся в БФ «Люди сильні духом» активістів та всіх не байдужих людей з проханням про допомогу.
Артурчику 5 років, він взагалі не ходить, не розмовляє, не їсть самостійно, не контактний. Через помилку та халатність лікарів при пологах, дитина отримала важку родову травму, в результаті – епілептичний синдром, ДЦП, спастичний тетрапарез. На протязі 3,5 років ми щорічно проходимо по 3-4 курси лікування та обстеження. Вдалося досягнути значного покращення. У зв’язку з недешевим та частим лікуванням своєї дитини, звертаюся за допомогою до всіх не байдужих людей посприяти громадським активістам забрати необхідну суму на лікування, вартістю в 11000 грн (одинадцять тисяч гривень).
Мені дуже хочеться, щоб Артурчик зробив свій перший крок самостійно і сказав своє перше слово.

Коваль Максим

З 16.02.2015р. знаходиться на стаціонарному лікуванні в онкогематологічному відділенні в ОДКЛ. Після повного обстеження у лікаря-онколога була зроблена 17.02.15р. аспіраційна пункція та трепанбіопсія кісткового мозку. 18.02.15р. зроблені КТ обстеження та рекомендації лікаря-онколога:

–Спостереження у дитячого онколога.

–Консультація в НІР м. Київ.

– Підтвердження діагнозу імуногістологічного дослідження та опису КТ.

Основний діагноз: Саркома Юінга нижньої третини правої кістки. Mts в регіональні лімфовузли? Стадія 2 кл.гр. T2N1Mx.

Імуногістологічне дослідження було проведено у м. Київ:

-1- Доктор медичних наук Захарцева Л.М ІГХ№449/15:

Заключення: Саркома Юінга-9.02.2015р.

Балог Вероніка

Нам написала мати Вероніки:

Вісімнадцятого березня 2015 року народилася моя донечка хоча по моїм розрахунками вона повинна була народитися у червні місяці. Лікарі кажуть що передчасні пологи викликали інфекції. Того ж дня ввечері приїхав реанімобіль з рівного в дубно де я народила. І забрали в місто рівне в обласну дитячу лікарню де вона до цих пір лежит у кюветі. Моя донечка уже перенесла операцію на кишечник. через те що вона глибоко недоношена угроза на таку операцію була самого початку але дякувати богу операція пройшла без ускладнень.

Лебедєв Владислав

До нас звернулась мама Лебедєва Владислава з проханням розпочати збір коштів на лікування сина:
«Для моєї дитини потрібно постійно медикаментозне лікування. По рекомендаціях лікарів, що знаходяться в м. Києві, Рівне та Здолбунів. Приблизна сума лікування становить 10 000 грн. на 2 місяці. Так як моя дитина хворіє на Системний васкуліт; синдром Чарга-Стросса; хронічний перебіг II-III ст., з ураженням дихальних шляхів; Бронхіальна астма 4 ст., важкий персистуючий перебіг, ДН-2, алергічна риносинусопатія; суглобів – поліартрит, ПФ-2 ст., серцево – судинної системи – метаболічна кардіоміопатія, артеріальна злоякісна гіпертензія, СН-11; нервової системи – полінейтропатія; шкіри – геморагічні висипання, екзогенний гіперкортицизм. Стан після порушення мозкового кровообігу в вересні 2013 р.,в вересні 2015 р., лівобічний геміпарез. Судомний синдром.»