Досягнення за 2014 рік


Командою наших громадських активістів в 2014 році в проекті “Людина в біді” був успішно реалізований збір коштів для цільової допомоги на лікування та реабілітацію для наступних дітей 

Юрків Вікторія

Проект завершено 27.11.2014. Усього зібрано: 141 394,00 грн

yurkiv

Віка народилася 18 березня 2002 року і росла гарною і доброю дівчинкою, але у 2008 році вона потрапила у аварію. Родина їхала на різдвяні свята у рейсовому автобусі. Несподівано автобус різко загальмував і Віка вдарилася дуже сильно вдарилася головою. Після цього протягом місяця у дівчинки почалися запаморочення та втрата свідомості. Родина звернулася до місцевої поліклініки, де поставили діагноз: епілептичні напади.

Але, як вже стало відомо потім, діагноз виявився невірним і лікування не допомагало. Стан маленької Віки погіршився, почало випадати волосся, посилилися напади та головний біль, погіршилась навіть пам’ять.

З першого класу навчати дівчинку доводиться індивідуально, адже школу відвідувати в неї нема змоги. Вона не може гратись з іншими дітьми та жити нормальним життям.

Деякий час сім’я оплачувала лікування Вікторіі самотужки, та їх спіткало ще одне горе. У 2011 році у головного годувальника стався інфаркт, а рік потому батько помер від інсульту.

Силами наших активістів під час першого етапу збору ми назбирали 63 389 грн, за які Віка мала змогу лікуватися в клініці “Оберіг” у Києві. Це дуже їй допомогло, але, нажаль, у дівчини виявили гемангіому і досі нема аналізів щодо причин епілепсії. Такі аналізи можна зробити тільки в Іспанії. На всю поїздку дівчатам необхідно 110 тисяч гривень. З останнього збору у них залишилось 39 тисяч гривень. Під час другого етапу благодійних зборів ми зібрали для Віки 78 005,00. 

І тепер ми бажаємо дівчині удачі у лікуванні!

Телефон Іванни Юрків: +38 096-420-43-12

 

Гайдук Василина

gayduk

Проект завершено. Усього зібрано: 70 500 грн

Василина народилась 6 лютого 1994 року у Львівській області. Дівчина з дитинства хвора на хронічний гепатит C. У 2012 році їй пожиттєво надали статус інваліда першої групи, підгрупи Б.

Діагноз Василини: хронічний гепатит С, високе вірусне навантаження, висока некротично-запальна активність. Стадія F0A2 за шкалою Metavir. Лікарі рекомендують лікування у невропатолога, курс противірусної терапії XFC, тривалістю 24 тижні.

Мама дівчини – Гайдук Оксана Дмитрівна звернулась до громадських активістів із проханням про допомогу та надала нам усі необхідні документи.

 

Шишук Ганна

Проект завершено. Усього зібрано: 73 655,00 грн

shishukАня Шишук народилась 15 лютого 2007 року в с. Велика Гута, Волинської області. У Ганни гострий лейкоз.

Зараз дівчинка проходить лікування у відділі трансплантації кісткового мозку університетської клініки Хадасса Ейн Карем в Ієрусалімі. Але лікування не допомагає і Аня потребує додаткового пакету лікування і реабілітації. Вартість лікування складає 60 000 грн.

У сім’ї Шишук нема таких грошей, тому мама дівчинки – Леся Шишук звернулася до наших громадських активістів з проханням про допомогу.

Телефон мами Ані, Лесі Шишук: +38 098 257 44 35

 

Цвик Данило

cvikПроект завершений. На 10.09.2014 зібрано 105 015 грн

Команда активістів допомогла хлопцю, якому всього 2 роки. Він та його родина боряться із діагнозом ДЦП, спастичний тетрапарез та симптоматична епілепсія.

Дитинча народилося недоношеним на 32 тижні (7 місяців). Були проблеми із дихальними шляхами, хлопчик був у важкому стані, його лікували у інтенсивній терапії недоношених дітей. Тоді ж лікарі помітили прояви ураження ЦНС.  У 1 місяць Данила виписали із лікарні, а коли йому виповнилось 2 місяці УЗД голови виявило кисти. З тих самих пір вже було пройдено декілька курсів реабілітації та інотерапії.

Після курсів були деякі покращення, але потім почалися судоми і хлопцю довелось пройти ще й курси протисудомної терапії. У свої 2 роки Данило погано тримає голову, не сидить, не ходить і не повзає. Для його одужання потрібна більш інтенсивна реабілітація.

Тому мати Данила — Катерина Кирилівна Цвик звернулася за допомогою.

Телефон мами, Катерини Цвик: +38 097 561 50 96

 

Довгай Владислав

Проект завершений. На 05.05.2015 зібрано 64 425 грн.

Владислав народився 26 липня 2012 року у місті Львів.

dovgДіагноз Владислава: вроджений порок серця: подвійне відходження магістральних судин від правого шлуночка підаортальній дефект міжшлуночкової перегородки, додаткова верхня ліва порожниста вена. Фенестрація коронарного синуса в ліве передсердя. Цейноз легеневої артерії 1 ступеня 1ст. ХССН, 2 ст., ДН1СМ. 20.4

Мати Владислава, Костюк Ілона звернулася до громадських активістів:

Добрий день усім небайдужим!!!
Ми просимо Вас про допомогу! Я мама чудового малюка Владислава, якому дуже необхідна матеріальна допомога на лікування в Києві. У нього вроджений порок серця: подвійне відходження магістральних судин від правого шлуночка підаортальній дефект міжшлуночкової перегородки, додаткова верхня ліва порожниста вена. Фенестрація коронарного синуса в ліве передсердя. Цейноз легеневої артерії 1 ступеня 1ст. ХССН, 2 ст., ДН1СМ. 20.4 Наш тато один утримує сім’ю, я в декретній відпустці по догляду за дитиною-інвалідом. Зарплати чоловіка не вистачає на повноцінну реабілітацію. Тому я звертаюся до всіх небайдужих людей: БУДЬ ЛАСКА, ДОПОМОЖІТЬ НАШОМУ МАЛЮКОВІ жити повноцінним життям! Повірте в нашого сина, всупереч усьому він дуже сильний малюк. Будьте співчутливими й не залишайте нас наодинці з цією бідою! Дякуємо всім тим людям, які не пройшли повз і відгукнулись на прохання про допомогу.
Нехай береже вас Бог!

 

Перші кроки до допомоги Галовець Соломії

Також в проекті “Людина в біді” силами наших громадських активістів західного регіону було розпочато збір коштів на Галовець Соломію і перераховано 9100 грн.

 

На цьому ми не зупиняємось і продовжуємо допомогати тим, хто потребує допомоги.