Проект “Діти – надія дорослих”


Детальніше про проект

Допоможіть дітям виконати їх прості мрії – бути здоровими! Кожна дитина - це маленький і в той же час дуже великий всесвіт, зі своїми барвами та особливостями. Але до всесвіту цих дітей залетів сильний ураган, який все змітає на своєму шляху. Тільки разом ми зможемо його зупинити. Їм потрібна і твоя допомога!
Благодійний фонд "Люди сильні духом" започаткувала проект “Діти – надія дорослих” дял того, щоб допомогти саме таким дітям та допомогти їм повернути своє здоров'я та наснагу до життя. На жаль діти часто вмирають не від хвороб, а від того що немає грошей на їх лікування. Допоможи спасти їх життя!
Наш проект “Діти – надія дорослих” спрямований на допомогу хворим дітям. Наші громадські активісти шукають допомогу на території всій України.

Сіверська Софійка

До нас звернулась Сіверська Світлана Михайлівна, мати Сіверської Софії Миколаївни:
«Моя донечка перенесла у 3 місяці важку вірусну нитроінфекцію – гострий вірусний енцефаліт, набряк і запалення головного мозку. Лікарі сказали що стан дитини важкий. Рятуючи життя дитині, лікарі не попередили про наслідки, тому віруси які розмножувалися в головному мозку, задіяли мозкову рідину і нервові клітини. Слава Богу найстрашніше позаду і донечка жива. Ми вже пройшли противовірусні терапії, також проходили консультацію і обстеження в НДІПАГ в Києві. На це витрачено дуже багато коштів.
Дитина на даний момент має приступи, які треба знімати, і потребує постійного медикаментозного лікування. Ліки купляємо в Україні, а також за кордоном. Ця хвороба потребує індивідуального лікування, тому ліки необхідно часто змінювати.
Наперед щиро вдячна за розуміння і допомогу!»

Крайняй Микола

До нас звернулась Крайняй Олена Вікторівна:

«Прошу «Міжнародний благодійний фонд «Люди сильні духом» розпочати збір коштів на лікування моєї дитини Крайняй Миколи. Для мого сина необхідно провести вже сьому операцію в клініці Охматдит по пластиці кишківника. У моєї дитини повністю відсутній кишечник. Ми знаходимось на спеціальній дієті і приймаємо ліки.
Мі з Миколкою дуже розраховуємо на вашу допомогу!»

Карим Рабах

До нас звернулась бабуся Карима Рабах, Перепелиця Олена Володимирівна: «Моєму онуку 7 років, його діагноз: мегадолихоколон, хронический колопроктагенный колостаз, декомпенсованное течение, вторичный колит, гипорефлекторная прямая кишка, недостаточность анального сфінктера 3- степени. Рефлюкс- эзофагитю.Тревожно фобическое расстройство. Необхідна термінова операція в «Інституті педіатрії і акушерства і гінекології», але коштів самостійно оплатити лікування у нас не має. Без операції ми не зможемо далі жити нормально. Тому звертаемось до Вас з допомогою, хоча б на суму 4 000 грн. Ми дуже сподіваємось, а Карим особливо, що онук стане здоровим громадянином України.

Лужна Марія

До нас звернувся батько Марійки:
Я, Лужний Олег Тарасович, батько 7 місячної Лужної Марії Олегівни, звертаюсь до Благодійної організації «Міжнародний благодійний фонд «Люди сильні духом» з проханням допомогти.
Дочці 7 місяців, від народження у неї вада печінки, яку було виявлено коли дочці було 4 місяці, і був поставлений діагноз : «Хронічний вроджений гігантоклітиний гепатит з обструктивною холангіопатіею та початковими ознаками циротичних змін. Стійкий морфологічні та функціональні порушення роботи печінкию. 04.04.2016 було проведене хірургічне втручання – лапаратомія, ревізія гепато-дуоденальної ділянки, холангіографія, зі спробою виправити ситуацію в дитячій лікарні м. Києва «Охмадит», та нажаль це не допомогло. Зі слів лікарів, окрім трансплантації печінки в клініці «Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова», нічого не допоможе. Професор Котенко Олег Григорович дав згоду на проведення трансплантації в цій клініці.

Борейко Максим Петрович

Максимкові 4 рочки та він досі не сидить, не розмовляє, не бачить. Через помилку та халатність лікарів при пологах, дитина отримала важку родову травму, в результаті – перинатальна гіпоксія плоду, асфіксія новонародженого, перелом ключиці та велика кефалогематома на голівці, дальше – 10 днів коми. Мати вигодовувала півроку через зонд… потім поїздки по Україні, огляди неврологів, постійні регулярні масажі, ЛФК, іпотерапія, воскотерапія, плавання. Вдалося добитися незначного покращення. Після проходження МРТ, лікарі сказали, що це всі позитивні результати, яких вдалося добитися, подальше майбутнє сина буде невтішним. Так і було – 1,5 року ніяких змін, допоки мати зі сином не потрапили в клініку м.Тайюань провінції Шаньсі, що у Китаї. Після 2 поїздок у цю клініку хлопчик почав утримувати голівку, став сильнішим у спинці, реагує на світло та яскраві кольори, став набагато уважнішим.

Гаврилюк Юрій

Ми дуже чекали народження синочка, та будували плани на майбутнє. Та всі наші сподівання в одну мить згасли…
Через халатність та байдужість лікарів в результаті тяжких родів Юрчик отримав цілу низку невтішних діагнозів: Гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС, з набряком головного мозку внаслідок внутрішньоутробної гіпоксії, судомний синдром.
Народився Юрка на 37-38 тижні вагітності. Пологи були тривалі, була значна гіпоксія. Вже на наступний день ми потрапили в реанімацію в дитячу обласну лікарню м.Луцька з судомами. Лікарі не давали ніяких прогнозів, сказали, що стан дитини тяжкий. Проте через місяць нас виписали з покращенням. А після двох тижнів Юрчику знову стало гірше. Захворівши на бронхіт у Юрки знову почались судоми! Після цього малюк перестав тримати голівку і дуже ослаб. Лікарі поставили діагноз - ДЦП, подвійна геміплегія...

Волянський Антон

Антону Волянському 18 років. Хлопець потрапив у лікарню вперше 4 роки тому, коли з’явилася інтенсивна жовтяниця. Він пройшов обстеження в лікарнях м. Чернівці, потім був направлений в інститут хірургії та трансплантології АМН України ім. Шалімова. Там був встановлений діагноз: первинний склерозуючий холангіт, рекомендована трансплантація печінки.
Батьки намагались лікувати дитину. Хвороба призводить до того, що судини печінки звужуються, тому необхідно було стентування жовчних протоків. Антон неодноразово обстежувався та лікувався в медичному центрі «Асаф-а-Рофе» (Ізраїль), де вперше 10.12.2011 року був імплантований ендобіліарний стент. Обстежувався та лікувався в інституті «Центр здоров’я дитини» (м. Варшава, Польща), де проводилася заміна стенту. 14.05.2014 року в інституті ім. Шалімова стент був видалений.

Логвін Максим

Логвін Максим народився 28 квітня 2001 року у м. Луцьк. З дитинства в нього ДЦП, спастична диплегічна плосковальгусна деформація стоп у фазі відсутності самостійної ходи.

foto-logvinЙого бабуся – Логвін Лідія Всеволодівна звернулась до нас за допомогою.

Але така хвороба потребує постійної реабілітації та лікування. У 2013 році Максима визнали дитиною-інвалідом групи А. Протягом 2014 року хлопчик пройшов 5 курсів реабілітації, а в 2015 році потрібно ще, для закріплення результатів.

Максиму рекомендована лікувальна реабілітація за методом Козявкіна (м. Трускавець), а також масажі, іпотерапія, бальнеотерапія, ЛФК, мануальна терапія тощо.

Велика Богданна

Я Велика Василина Василівна, мати Великої Богданни Русланівної 21.01.2010 р.н звертаюся до Вас за допомогою. Моя дочка хвора на дитячий церебральний параліч, їй потрібне проходження постійних курсів реабілітації.
OLYMPUS DIGITAL CAMERAЯ виховую дитину сама. У віці шість місяців було проведено операцію по звуженню легеневої артерії в серці. У віці два роки було проведено операцію на порок серця, також було встановлено синдром ”Ді-Джорджі”. Після повної хірургічної корекції серця проходили медикаментозне лікування в Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі, в дитячій міській клінічній лікарні.
Найкращих і найпомітніших результатів в дитини ми помітили після реабілітації двох курсів у центрі “Здоровя” в м.Новоазовськ. Моя Богданна почала сама сидіти.

Зіненко Анастасія

До нас звернулася мама Анастасії:

Настусі 4 рочки, вона досі не ходить, не сидить, не розмовляє. Народилася передчасно на 32 тижні вагітності, другою з трійні з вагою 1 кг 200 г. В результаті був поставлений діагноз: наслідки перенесеної нейроінфекції (вроджений менінго енцефаліт), спастичний тетрафарез зі стійким важким руховим розладом, еквіно-вірусна деформація обох стоп, з затримкою психо мовленнєвого розвитку. Комбінована гемангіома меніального краю лівої брови. Після народження лікувалась в ОДКЛ у віділенні маловагових дітей.Неодноразово лікувалася амбулаторно, стаціонарно в неврологічному відділенні ОДКЛ та в Міжнародній клініці відновного лікування.

Артур Кулачковський

До нас звернулася мама Артура:

Я, мама Артура Кулачковського, звертаюся в БФ «Люди сильні духом» активістів та всіх не байдужих людей з проханням про допомогу.
Артурчику 5 років, він взагалі не ходить, не розмовляє, не їсть самостійно, не контактний. Через помилку та халатність лікарів при пологах, дитина отримала важку родову травму, в результаті – епілептичний синдром, ДЦП, спастичний тетрапарез. На протязі 3,5 років ми щорічно проходимо по 3-4 курси лікування та обстеження. Вдалося досягнути значного покращення. У зв’язку з недешевим та частим лікуванням своєї дитини, звертаюся за допомогою до всіх не байдужих людей посприяти громадським активістам забрати необхідну суму на лікування, вартістю в 11000 грн (одинадцять тисяч гривень).
Мені дуже хочеться, щоб Артурчик зробив свій перший крок самостійно і сказав своє перше слово.

Балог Вероніка

Нам написала мати Вероніки:

Вісімнадцятого березня 2015 року народилася моя донечка хоча по моїм розрахунками вона повинна була народитися у червні місяці. Лікарі кажуть що передчасні пологи викликали інфекції. Того ж дня ввечері приїхав реанімобіль з рівного в дубно де я народила. І забрали в місто рівне в обласну дитячу лікарню де вона до цих пір лежит у кюветі. Моя донечка уже перенесла операцію на кишечник. через те що вона глибоко недоношена угроза на таку операцію була самого початку але дякувати богу операція пройшла без ускладнень.
Наразі потрібні великі кошти для того щоб поставити нашу донечку на ноги тому ми звертаємося до всіх небайдужих людей по допомогу.
Зібрати кошти власноруч нам не під силу.
Дуже хочеться щоб мою мою донечку можна було б забрати додому.

Ткачук Дарина

Я, Янко Ірина Сергіївна, мама Ткачук Дарини, звертаюся до Вас із проханням про допомогу.
Дарина народилася від перших передчасних пологів на 31-32 тижні вагітності. Стан дитини після народження був важкий: рухи в’ялі, ослаблене дихання, гіпорефлексія, м’язова гіпотонія. Лікарі встановили діагноз: аномальна хорда, відкрите овальне вікно, гіпоксично-ішемічне ураження центральної нервової системи, недоношеність, кіста судинних сплетінь. І це одразу після народження. Даринка постійно знаходиться під наглядом педіатра, кардіолога, невролога, ортопеда. Протягом усього часу проводилося різноманітне препаратне лікування, дівчинка була неодноразово прооперована, були пройдені курси реабілітації, але клінічний діагноз дитини лише розширювався.
Зараз Дарині 12 років. На сьогодні її головний діагноз – ДЦП, легка когнітивна недостатність.

Савчак Матвій

До нас звернулася мати Савчак Матвія: Мене звати Савчак Ірина Володимирівна, мама Савчак Матвія, і я звертаюся до всіх небайдужих із проханням про допомогу. Сину 1 рік і 3 місяці, при народженні діагностовано генетичне захворювання синдром Дауна, вроджена вада серця. Під час вагітності лікарі не діагностували жодних порушень розвитку дитини. Для нас, батьків, був великий шок дізнатися про такий недуг нашої дитини. У віці 4-х місяців Матвій був прооперований з приводу вродженої вади серця. Операція пройшла успішно, проте виникли післяопераційні проблеми і дитина в тяжкому стані пролежала місяць у реанімаційному відділенні, оскільки не міг самостійно дихати і був киснево залежним.

Тимофій Федів

До нас звернулася мама Тимофія:
Я, Федів Каріна Юріївна, прошу «Міжнародний благодійний фонд «Люди сильні духом» розпочати збір коштів на реабілітацію мого сина Федів Тимофія Максимовича, 2012 року народження у містах України. Для моєї дитини необхідні систематичні реабілітації. По рекомендації Міжнародної клініки відновного лікування ім. Козявкина В.І, що знаходиться у м. Трускавець, яку ми відвідуємо кожних 4 місяці.
Приблизна сумма на лікувальної реабілітації становить 8 000 гривень за два тижні. Так як діагноз моєї дитини на сьогодні – ДЦП, статичний тетрапарез. Ми дуже розраховуємо на Вашу допомогу!

Лебедєв Владислав

о нас звернулась мама Лебедєва Владислава з проханням розпочати збір коштів на лікування сина:
«Для моєї дитини потрібно постійно медикаментозне лікування. По рекомендаціях лікарів, що знаходяться в м. Києві, Рівне та Здолбунів. Приблизна сума лікування становить 10 000 грн. на 2 місяці. Так як моя дитина хворіє на Системний васкуліт; синдром Чарга-Стросса; хронічний перебіг II-III ст., з ураженням дихальних шляхів; Бронхіальна астма 4 ст., важкий персистуючий перебіг, ДН-2, алергічна риносинусопатія; суглобів – поліартрит, ПФ-2 ст., серцево – судинної системи – метаболічна кардіоміопатія, артеріальна злоякісна гіпертензія, СН-11; нервової системи – полінейтропатія; шкіри – геморагічні висипання, екзогенний гіперкортицизм. Стан після порушення мозкового кровообігу в вересні 2013 р.,в вересні 2015 р., лівобічний геміпарез. Судомний синдром.»

Кузьмик Олена

До нас звернулась мама Кузьмик Олени:

Я, Кузьмик Ольга Святославівна, прошу «Міжнародний благодійний фонд «Люди сильні духом» розпочати збір коштів на лікування моєї дочки Кузьмик Олени Олегівни, 2003 р.н. у містах України. Для моєї дитини потрібно постійне медикаментозне лікування. По рекомендаціям Інституту ПАГ, що знаходиться в місті Києві, який ми відвідуємо кожних 3 місяці.
Приблизна сума лікування становить близько 10 000 грн.на 1 місяць. Так як моя дитина хворіє на «Виразковий куліт з постійно рецедивуючую фазою».

Легкий Олексій

До нас звернулась мама Легкого Олексія з проханням розпочати збір коштів на лікування сина:

«Для моєї дитини потрібне постійне медичне лікування. По рекомендаціям реабілітаційного центра «Еліта» що знаходиться у м. Львові, який ми відвідуємо кожних 2-3 місяці. Приблизна сума на лікування становить близько 7 000 грн. на 2 тижні. Моя дитина хворіє ДЦП, статичний тетрапарез.»

Федищів Андрій

До нас звернулась мама Федищів Андрія:

foto-1Я, Федищів Марія Романівна прошу «МБФ «Люди сильні духом» розпочати збір коштів на лікування мого сина Федищів Андрія Олеговича 2012 року народження у містах України. Для моєї дитини необхідні систематичні реабілітації. По рекомендації Міжнародної клініки відновного лікування ім.. Козявкина В.І. у м. Львові центр «Еліта» яку ми відвідуємо кожних 3 місяці. Приблизна сумма лікувальної реабілітації становить 8 000 гривень за два тижні. Так, як моя дитина хворіє на ДЦП, статичний тетрапарез. Андрійко не сидить, не ходить і не говорить. Ми дуже розраховуємо на вашу допомогу!

Гедзюк Анна

До нас звернулась мама Гедзюк Анни:

Я, Гедзюк Алла Валентинівна, прошу Міжнародний благодійний фонд «Люди сильні духом» розпочати збір коштів на лікування моєї доньки Гедзюк Анні Андрієвні 2012 року народження. Для моєї дитини потрібні кошти на лікування в реабілітаційному центрі «Любов Ангела» в Китаї. Сума на лікування складає 35 000 грн. на 40 днів інтенсивної терапії, так як у моєї дитини діагноз : Наслідки гіпоксично – ішемічного ураження ЦНС у вигляді спастичного тетрапарезу із стійким порушенням функцій кінцівок. Затримка психо – мовного та статично – кінетичного розвитку. Нездатність до самообслуговування, потреба у постійній допомозі і повна залежність від інших осіб. Нездатність до самостійного пересування і потреба в сторонній допомозі інших осіб.