Потрібно 13 300 грн.
Зібрано 13 300 грн.
Збір завершено
![6b60FDDrTZc](http://lyudysylniduhom.org/wp-content/uploads/2015/02/6b60FDDrTZc-225x300.jpg)
Надання допомоги започатковано в рамках проекту “Діти – надія дорослих”.
Слова мами:
Ми дуже чекали народження синочка, та будували плани на майбутнє. Та всі наші сподівання в одну мить згасли… Через халатність та байдужість лікарів в результаті тяжких родів Юрчик отримав цілу низку невтішних діагнозів: Гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС, з набряком головного мозку внаслідок внутрішньоутробної гіпоксії, судомний синдром. Народився Юрка на 37-38 тижні вагітності. Пологи були тривалі, була значна гіпоксія. Вже на наступний день ми потрапили в реанімацію в дитячу обласну лікарню м.Луцька з судомами. Лікарі не давали ніяких прогнозів, сказали, що стан дитини тяжкий. Проте через місяць нас виписали з покращенням. А після двох тижнів Юрчику знову стало гірше. Захворівши на бронхіт у Юрки знову почались судоми! Після цього малюк перестав тримати голівку і дуже ослаб. Лікарі поставили діагноз – ДЦП, подвійна геміплегія, когнітивна недостатність. Нам навіть пропонували залишити таку тяжку дитину…Та миритися з таким висновком ми не стали. Постійні уколи, масажі, ЛФК, після яких Юра став краще тримати голову, намагається жувати, брати іграшки руками. Особливо значні результати отримали після реабілітацій в клініці Козявкіна! Лікарі з клініки, кажуть, що у Юрки є шанси вилікуватися, що він буде сидіти, говорити…, але потрібнш регулярні (3-5 разів в рік) та дорогі реабілітації, на які ми не маємо коштів. Тож ми просимо всіх небайдужих людей допомогти нам поставити Юрочку на ножки, зробити перші кроки, сказати перші слова.
Телефон мами, Оксани Гаврилюк: 096 842 06 47
Рахунки для пожертв:
![Изображение 001](http://lyudysylniduhom.org/wp-content/uploads/2015/02/Изображение-001-150x150.jpg)
![Изображение 002](http://lyudysylniduhom.org/wp-content/uploads/2015/02/Изображение-002-150x150.jpg)
![Изображение 003](http://lyudysylniduhom.org/wp-content/uploads/2015/02/Изображение-003-150x150.jpg)
![Изображение 004](http://lyudysylniduhom.org/wp-content/uploads/2015/02/Изображение-004-150x150.jpg)
![Изображение 004 (1)](http://lyudysylniduhom.org/wp-content/uploads/2015/02/Изображение-004-1-150x150.jpg)
![Изображение 005](http://lyudysylniduhom.org/wp-content/uploads/2015/02/Изображение-005-150x150.jpg)
![Изображение 006](http://lyudysylniduhom.org/wp-content/uploads/2015/02/Изображение-006-150x150.jpg)
![Изображение 007](http://lyudysylniduhom.org/wp-content/uploads/2015/02/Изображение-007-150x150.jpg)
![Изображение 009](http://lyudysylniduhom.org/wp-content/uploads/2015/02/Изображение-009-150x150.jpg)
![Изображение 008](http://lyudysylniduhom.org/wp-content/uploads/2015/02/Изображение-008-150x150.jpg)
![Изображение 010](http://lyudysylniduhom.org/wp-content/uploads/2015/02/Изображение-010-150x150.jpg)
![Изображение 011](http://lyudysylniduhom.org/wp-content/uploads/2015/02/Изображение-011-150x150.jpg)
![Изображение 011 (1)](http://lyudysylniduhom.org/wp-content/uploads/2015/02/Изображение-011-1-150x150.jpg)
![Изображение 265](http://lyudysylniduhom.org/wp-content/uploads/2015/02/Изображение-265-150x150.jpg)
![Изображение 290](http://lyudysylniduhom.org/wp-content/uploads/2015/02/Изображение-290-150x150.jpg)
![Отсканировано 15.01.2014 13-38](http://lyudysylniduhom.org/wp-content/uploads/2015/02/Отсканировано-15.01.2014-13-38-150x150.jpg)